Bootstrap – jakie możliwości ze sobą niesie

Jakie możliwości daje nam biblioteka Bootstrap?

Na ostatnim spotkaniu technicznym oprócz tworzenia własnego szablonu w WPwstępu do baz danych oraz Oxygen Buildera.  

Przedstawialiśmy również czym jest Bootstrap oraz jakie są jego możliwości .  

Dowiedzieliśmy  się, że Bootstrap jest to biblioteka usprawniająca prace nad stronami internetowymi dzięki gotowym komponentom oraz łatwego przystosowania strony pod względem responsywności .  

Instalacja Bootstrapa

Instalacja Bootstrapa jest bardzo prosta wystarczy ściągnąć ze strony głównej twórców getbootstrap.com compiled CSS i JS oraz dodać je w standardowy sposób do strony .  

Najważniejszą nowością dotyczącą najnowszej wersji Bootstrapa 5 jest to, że nie wymaga on już biblioteki jquery dodanej do projektu , co znacznie obniża rozmiar strony oraz działa optymalizująco. 

Your Comment:

Powiązane wpisy

09

cze
Pozycjonowanie stron (SEO)

Jak długo trzeba czekać na efekty z pozycjonowania strony internetowej?

Czas, jaki trzeba czekać na efekty pozycjonowania strony internetowej, jest zależny od wielu czynników i może się znacznie różnić. Niemniej jednak, ogólnie można oczekiwać, że pierwsze efekty pojawią się po około 3-6 miesiącach, czasami dłużej. Jednak to, jak długo będzie trwało zobaczenie znaczących efektów, zależy od takich czynników jak: SEO to proces, który wymaga cierpliwości, ciągłego monitoringu […]

16

sie
Budowa szablonu, Oxygen, projektowanie stron, Wordpress

OxygenBuilder – podstawy

Co to jest Oxygen? Oxygen jest to wizualny builder umożliwiający tworzenie szablonów pod WordPress’a, pozwala on tworzyć w szybkim tempie szablony bazujące na szablonie graficznym (i nie tylko) za pomocą metody drag&drop. Środowisko to całkowicie eliminuje konieczność stosowanie motywów. Zalety Oxygena? Strony stworzone za pomocą tego builder’a osiągają niebywale lepsze wyniki w szybkości działania strony w porównaniu[…]