H. Dobrzańskiego 99/1.17
Sosnowiec

+48 507 30 70 70
biuro@desigo.eu

O nas

Kilka słów o Desigo. 

Jesteśmy grupa pasjonatów tworzących nowoczesne rozwiązania informatyczne dla szerokiego grona odbiorców. Są wśród nas graficy, programiści i handlowcy. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby klienta i to on zawsze jest dla nas najważniejszy.

Projektowanie stron / webdesign

Skupiamy się głównie na projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych i aplikacji webowych jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do tych dziedzin informatyki.

Mamy także doświadczenie w innych dziedzinach IT. Czegoś więcej mogą się Państwo dowiedzieć na naszej bliźniaczej stronie poświęconej usługom IT - digital-si.pl.

Działamy głównie w Wielkiej Brytani ale naszymi odbiorcami są firmy z Polski, ze Śląska i Zagłębia a także ze Stanów Zjednoczonych i Norwegii.

Więc jesteśmy otwarci dla każdego nowego partnera.

Co nas wyróżnia?

Najlepiej aby to nasi klienci nas ocenili dlatego w poniżej zamieszczamy kilka pisemnie potwierdzonych opinii. Chcemy Państwa zapewnić, że :

Jesteśmy zorientowani na rynek, dlatego zawsze zaproponujemy Państwu to co jest aktualnie najbardziej korzystne dla Państwa z punktu widzenia rynku a nie to co akurat nam pasuje albo na czym można najwięcej zarobić. Nasza działalność skupia się głównie na - projektowanie stron internetowych. 

Przez wiele lat pracy w branży zdobyliśmy cenne doświadczenie. Nie musimy już uczyć się na klientach. Jeśli nie chcą być Państwo królikiem doświadczalnym zapraszamy do współpracy właśnie z nami. 

Pomagamy, nie naciągamy. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą o wyjaśnienie. Mają Państwo wgląd w każdy projekt. Zawsze mamy słuszne uzasadnienie wyboru technologii i rozwiązań, które Państwu oferujemy. 

Zależy nam. Doskonale wiemy, że tylko Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. 

Nie boimy się ciężkiej pracy. Nigdy nie zadowalamy się średnimi rozwiązaniami. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i ciągle doskonalimy swoje umiejętności. jeśli projekt zawiera jakieś niedociągnięcia musi być poprawiony. 

Jesteśmy gentelmanami i nie rzucamy słów na wiatr. Współpracę traktujemy bardzo poważnie. Odbieramy telefony nawet gdy powstają jakieś trudne i sporne kwestie do omówienia. Wywiązujemy się z obietnic. 

Praca jest dla nas pasją. Jesteśmy w nią w pełni zaangażowani dlatego efekty naszej pracy zawsze są najwyższej jakości. 

Projektowanie stron internetowych to nasza pasja. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i chcemy aby był oryginalny w skali świata. Projektowanie stron internetowych jest dzisiaj sztuką. Można wykonać projekt banalny, przeciętny ale nas na to nie stać. Chcemy być najlepsi. W końcu projektowanie stron internetowych to nie jest nasze jedyne zajęcie.