Agencja Kreatywna Desigo

Jesteśmy grupa pasjonatów tworzących nowoczesne rozwiązania informatyczne dla szerokiego grona odbiorców. Są wśród nas graficy, programiści i handlowcy. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby klienta i to on zawsze jest dla nas najważniejszy.

Skupiamy się głównie na projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych i aplikacji webowych jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do tych dziedzin informatyki. Mamy także doświadczenie w innych dziedzinach IT.

Działamy głównie w Polsce ale naszymi odbiorcami są firmy z całej Europy np. z Norwegii, Włoch a także ze Stanów Zjednoczonych.

Więc jesteśmy otwarci dla każdego nowego partnera.

Z nami współpraca jest przyjemnością.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zorientowani na rynek, dlatego zawsze zaproponujemy Państwu to co jest aktualnie najbardziej korzystne dla Państwa z punktu widzenia rynku a nie to co akurat nam pasuje albo na czym można najwięcej zarobić. Nasza działalność skupia się głównie na – projektowanie stron internetowych. Przez wiele lat pracy w branży zdobyliśmy cenne doświadczenie. Nie musimy już uczyć się na klientach. Jeśli nie chcą być Państwo królikiem doświadczalnym zapraszamy do współpracy właśnie z nami.

Pomagamy, nie naciągamy. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą o wyjaśnienie. Mają Państwo wgląd w każdy projekt. Zawsze mamy słuszne uzasadnienie wyboru technologii i rozwiązań, które Państwu oferujemy. Zależy nam. Doskonale wiemy, że tylko Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Nie boimy się ciężkiej pracy. Nigdy nie zadowalamy się średnimi rozwiązaniami. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i ciągle doskonalimy swoje umiejętności. jeśli projekt zawiera jakieś niedociągnięcia musi być poprawiony.

Jesteśmy gentelmanami i nie rzucamy słów na wiatr. Współpracę traktujemy bardzo poważnie. Odbieramy telefony nawet gdy powstają jakieś trudne i sporne kwestie do omówienia. Wywiązujemy się z obietnic. Praca jest dla nas pasją. Jesteśmy w nią w pełni zaangażowani dlatego efekty naszej pracy zawsze są najwyższej jakości. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i chcemy aby był oryginalny w skali świata. Projektowanie stron internetowych jest dzisiaj sztuką. Można wykonać projekt banalny, przeciętny ale nas na to nie stać. Chcemy być najlepsi. W końcu projektowanie stron internetowych to nie jest nasze jedyne zajęcie.

Pokonujemy bariery.

Działamy globalnie.

Działamy we wszystkich krajach europejskich a także poza Unią. Mamy klientów na drugim końcu globu. W dobie internetu nie istnieją żadne przeszkody aby rozwijać biznes bez żadnych barier.
Kontakt

Poznaj nas lepiej

Praca zespołowa to sukces w biznesie.

Dobra atmosfera i sprawna komunikacja w pracy to bardzo ważny czynnik decydujący o efektach pracy.

Dlatego tworzymy zgrany zespół. Dzięki temu nasze projekty są zawsze najwyższej jakości.

Jakub Trzaska

Team Manager, Webdesigner
25 lat doświadczenia w branży IT. Zaczynał od serwisu IT, powoli zdobywając doświadczenie w wielu technologiach internetowych.

Paulina Mich

Administracja
Niezastąpiona w pracach biurowych, ogarnia wszystkie dokumenty w firmie. Jest mózgiem dobrze zorganizowanej pracy. Nie wiemy jak Ona to robi.

Patryk Dusiński

Front-end-Developer
Nie ma dla niego projektu zbyt trudnego do wykonania. Profesjonalizm i dbałość i szczegóły to jego cechy. Wypróbuj jego możliwości na swoim projekcie!