H. Dobrzańskiego 99/1.17
Sosnowiec

+48 507 30 70 70
biuro@desigo.eu

Opinie naszych klientów.

Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta dlatego dokładamy starań aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Świadczą o tym opinie naszych klientów.

Kompelskowa obsługa informatyczna
Z usług firmy korzystamy ponad 5 lat w zakresie obsługi informatycznej oraz administracji stroną internetową. Jesteśmy zadowoleni z wykonania prac, na uwagę zasługuje przejrzystość strony, dane w zakładkach, możliwość pobierania druków/wniosków. Komunikacja bez zastrzeżeń szybka realizacja. W skali ocen do pięciu - byłaby piątka.
Jesteśmy też zadowoleni z obsługi informatycznej. Jak wcześniej pisałam, szybka reakcja na nasze sugestie o zmianach, bieżąca współpraca, kulturalna i fachowa obsługa. Poleciłabym Państwa firmę kolejnym osobom zainteresowanym podobną usługą.
Administracja stronami, obsługa it
Z usług firmy korzystamy z około jednego roku w zakresie tworzenia stron internetowych, obsługi domen, poczty i ogólnej obsługi informatycznej. Strona internetowa powstała bardzo szybko i po jej wykonaniu nie wymagała żadnych poprawek. Układ bardzo czytelny, obrazy w super jakości, prędkość otwierania rewelacyjna. Jestem zadowolony. Chodź dzieli nas duża odległość, kontakt jest bardzo sprawny i następują niemal natychmiastowe reakcje na maile. Panuje zawsze miła i uprzejma atmosfera, co jeszcze bardziej zachęca mnie do kontynuowania współpracy.
Administracja stronami, obsługa itMarcin Senkbeil - MultiTech

 

Kompleksowa obsługa informatyczna
Koszystamy z bieżącego wsparcia, kopie zapasowe, aktualizację, pomoc techniczna, ochrona przed zagrożeniami, wdrożenie procedury RODO, i inne porady. Stronę internetową zakładała firma Desigo, tworzenie strony przebiegło szybko, sprawnie, doskonałe i profesjonalne podejście oraz jasna komunikacja zasługuje na polecenie. Pozycjonowanie ukazuje nasze Przedsiębiorstwo zawsze na górze strony, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma zdecydowanie zasługuję na polecenie; pełen profesjonalizm, rzetelność, terminowość , jasność i klarowność przepływu informacji sprawia, że współpraca przebiega w miłej, spokojnej atmosferze.
Kompleksowa obsługa informatycznaKatarzyna Osiecka - Metrans

 

Projekt strony internetowej
Firma jest bardzo rzetelna i powierzone zadania wykonuje szybko i solidnie. Komunikacja z firmą przebiegała bez problemów, a bezpośrednie kontakty były bardzo konstruktywne. Przedstawiane projekty -bardzo ciekawe i nowoczesne. Bardzo jesteśmy zadowoleni z usług informatycznych Państwa firmy.
Projekt strony internetowejJózef Filip - Eco-Inwest Sp.z o.o
Kompleksowa obsługa informatyczna
Koszystamy z usług od dwóch lat w zakresisie obsługa informatycznej i serwis urządzeń.
Tak jesteśmy zadowoleni w 100% z Państwa obsługi informatycznej.
Kompleksowa obsługa informatycznaElżbieta Płatek - Armobet

 

Kompleksowa obsługa informatyczna i administracja stroną www
Współpracujemy ponad 10 lat w zakresie * doradztwo i konsultacje związane ze sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem, * diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii programowych i sprzętowych, *instalacje i konfiguracja oprogramowania komputerowego, *konfiguracja internetu i sieci LAN, Wi-Fi, *zdalne wsparcie, *serwisowanie i uaktualnianie oprogramowania bazy danych, audyt i kontrola legalności oprogramowania.
Korzystaliśmy z usług Firmy przy zakładaniu naszej strony internetowej. Jesteśmy zadowoleni z jej wyglądu oraz funkcjonalności. Jest na bieżąco administrowana przez Firmę.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Usługi są wykonywane szybko i rzetelnie. Informatyk zgodnie z umową jest u nas 1 raz w tygodniu osobiście, ale jeśli jest taka potrzeba to poza umówionym terminem zawsze można liczyć na pomoc osobiście lub zdalnie.
Kompleksowa obsługa informatyczna i administracja stroną wwwDorota Nawrocka - Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników ArcelorMittal Dąbrowa Górnicza

 

Tworzenie strony, hosting
Firma Desigo Sp. Z o.o. tworzyła dla nas stronę internetową. Cenimy sobie profesjonalizm, łatwość w kontakcie, plan i dynamikę pracy, przejrzystość pracy, zaangażowanie, elastyczność, terminowość, wsparcie techniczne na każdym etapie tworzenia projektu.
Korzystamy z pozycjonowania naturalnego. Ze względu na charakter naszej firmy, wydaje nam się, że jest to najlepszy model pozycjonowania strony w sieci.
Tak trzymać! Póki co, jest bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak będzie na kolejnych etapach naszej współpracy. Życzę powodzenia i wielu ciekawych projektów.
Tworzenie strony, hostingDominika Stygar - Ab Intus
Usługi informatyczne
Z usług firmy korzystamy z około jednego roku w zakresie obsługi informatycznej.
Usługi informatyczneKarolina Kołodziejczyk - Carboneum Polska

 

Obsługa informatyczna i administracja stroną www
Firma wykonywałą dla nas stronę internetową oraz współpracujemy ponad 12 lat w zakresie obsługi informatycznej. Wszystkie prace wykonywane są bezbłędnie.
Obsługa informatyczna i administracja stroną wwwHalina Słania - Rexhal